gion

مقالات

تاکید شهردار منطقه یک برتکریم ارباب رجوع و پاسخگوئی مسئولانه

تاکید شهردار منطقه یک برتکریم ارباب رجوع و پاسخگوئی مسئولانه

دکتر وحید عباسی شهردار منطقه یک ارومیه بر تکریم ارباب رجوع و برخورد صمیمانه با مراجعین تاکید کرد

نویسنده: Anonym/شنبه, 26 دی,1394/دسته ها: اخبار, مقالات

رتبه بندی این مطلب:
5/0

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ارومیه دکتر وحید عباسی شهردار منطقه یک ضمن پر اهمیت دانستن برخورد صمیمانه با مراجعین بر تکریم ارباب رجوع در منطقه و پاسخگوئی شفاف تاکید نمود.

شهردار منطقه یک ارومیه ادامه داد: از آنجائیکه حجم عظیمی از مراجعین مردمی را در شهرداری شاهد هستیم ، لذا در جهت کسب رضایتمندی عمومی و تعالی سازمانی و ارائه خدمات مناسب به همشهریان گرامی نهایت سعی و تلاش را نموده و تکریم ارباب رجوع جزء اصلی ترین وظایف سازمانی می دانیم.

دکتر عباسی بر اهمیت برخورد صادقانه، شفاف و مسولانه و پاسخگوئی سریع به مطالبات و مراجعات عمومی تاکید نمود و افزود: برخورد صادقانه با شهروندان و پاسخگوئی مسولانه وانجام سریع امور اداری و همچنین بستر سازی رفاه عمومی مردم جزء وظایف اصلی کارکنان شهرداری بوده و در راستای تکریم ارباب رجوع، شهرداری منطقه یک با بهره گیری از توان فنی و روابط عمومی صحیح برارائه خدمات لازم به مراجعین و پیشنهادات و انتقادات در سطح منطقه پرداخته و در امر نظارت مستمر و از واحدهای مختلف پیشگام و پیشقدم می باشد. 

شهردار منطقۀ یک ارومیه بر رعایت نظم وانظباط کاری و حل  مشکلات مراجعین در اسرع وقت تاکید نموده و از استمرار برنامه های ملاقات عمومی و دیدارهای مردمی با شهروندان و رفع مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی مراجعین ظرف کوتاهترین مدت زمانی توسط مسولین اجرائی خبر داد.

دکترعباسی در پایان گفت: پویائی ونشاط سازمانی و کسب رضایت عمومی شهروندان بر اساس استقرار سیستم سازمانی و بستر سازی خدمات رفاهی در راستای جلب رضایت مردم و تکریم ارباب رجوع در راستای اهداف شهرداری امری ضروری و لازم الاجر است.

شایان ذکر است در راستای تکریم ارباب رجوع، شهرداری منطقه یک گامهای اساسی برداشته و تسریع در امور مراجعین ودیدارهای عمومی با شهردار از جمله اقدامات موثر در این زمینه به شمار می رود.

                           

                                     ((روبط عمومی شهرداری منطقه یک ارومیه))

تعداد نمایش ها (1098)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان