gion

اخبار و رویدادها

مراسم تقدیر از آتش نشانان ایستگاه‌های شماره پنج با حضور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه

مراسم تقدیر از آتش نشانان ایستگاه‌های شماره پنج با حضور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه

نویسنده: برادران/جمعه, 30 آبان,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مراسم تقدیر از آتش نشانان ایستگاه‌های شماره پنج با حضور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه، امیر سحابی معاون خدمات شهری شهرداری، مهندس رضا جوان کیا شهردار و جمعی از معاونان و مدیران منطقه یک به مناسبت روز آتش نشان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک  در ابتدای این مراسم آقای شاد مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه  ضمن قدردانی از مهندس رضا جوان کیا شهردار منطقه یک  به واسطه فراهم آوردن فرصتی در راستای تقدیر از آتش نشانان گفت: امیدوارم که تمام شهروندان و مسئولین از عملکرد همکاران بی ادعای من در سازمان آتش نشانی خشنود باشند.
وی تصریح کرد: ما همه به هم قول داده ایم تا برای نجات جان و مال مردم از هیچ کاری دریغ نکنیم. زمانیکه شهروندی جان یا مال خود را در حادثه‌ای از دست می‌دهد از تلخ‌ترین لحظات کاری ماست.
 در ادامه مهندس امیر سحابی معاون خدمات شهری شهرداری ضمن  تبریک و قدردانی اززحمات آتش نشانان به منابت روز آتش نشان، افزودند، ما آرزومندیم روزی فرابرسد که در شهر شاهد هیچ حادثه‌ای نباشیم و این امر زمانی محقق می‌گردد که بتوانیم در وظیفه اصلی و پنهان ما که همان ارتقاء آگاهی به شهروندان است موفق عمل کنیم تا در وهله اول با رعایت نکات ایمنی از بروز هر گونه حادثه پیشگیری کنیم.
در ادامه مهندس رضا جوان کیا شهردار منطقه یک، آتش نشانان را سربازان جان برکف بی ادعا دانست و گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با استفاده از پرسنل با تجربه و حضور به هنگام در مکانی که حادثه رخ داده است با نجات جان و مال شهروندان همواره عملکردی قابل تمجید و تقدیر دارد.
شهردار منطقه یک با اشاره به اینکه آتشنشانان انسان‌هایی هستند که از جان خود برای حفظ مال، امنیت و زندگی شهروندان مایه می‌گذارند، یادآور شد:  آتش نشانان با رشادت‌ها و دلاور مردی‌های خود انسانیت، نوع دوستی، شجاعت و فداکاری را به تمام معنا به نمایش می‌گذارند.

در پایان مراسم طی لوحی از طرف شهردار منطقه یک و معاون خدمات شهری شهرداری از آتش نشانان ایستگاه شماره پنج به مناسبت روز آتش نشان تقدیر گردید.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک

تعداد نمایش ها (48)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان