gion

اخبار و رویدادها

صحرا نورد رئیس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان به همراه آقای شمس نائب رئیس انجمن

صحرا نورد رئیس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان به همراه آقای شمس نائب رئیس انجمن

نویسنده: برادران/جمعه, 03 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

✅  صحرا نورد رئیس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان به همراه آقای شمس نائب رئیس انجمن و آقای رودینی دبیر انجمن با حضور در شهرداری منطقه یک ، انتصاب دکتر ابراهیم صفری را به عنوان مدیر آن منطقه تبریک و آرزوی توفیق و موفقیت نمودند.
💢در این دیدار صحرا نورد رئیس هیئت مدیره انجمن افزود: شهر و مردم و خصوصا اصحاب رسانه از انتصاب حضرتعالی به عنوان شهردار منطقه یک، از شهردار محترم کلانشهر ارومیه و همچنین از اعضای محترم شورای اسلامی شهر سپاسگذار هستیم که برای انتخاب حساس ترین پست شهرداری ارومیه از مجرب ترین و توانمند ترین مدیر شهرداری کارسازی نموده و قطعا مردم شهر ارومیه شاهد تعیین تکلیف پروژه های فاخر در زمین مانده و رینک دوم کمربندی شهر و ایجاد بستر برای جذب فعالیت های سرمایه گذاری خواهد بود و یقیناٌ تخلفات در شهرداری حذف خواهد شد.
🟩 در ادامه رودینی دبیر انجمن ، مراتب تشکر و قدردانی خود را از شهردار ارومیه جناب آقای آقازاده ،در جهت انتصاب بجا و شایسته شهردار منطقه یک نهایت خرسندی خود را اعلام نمودند.

 ✍️در پایان دکتر ابراهیم صفری  شهردار منطقه یک به بیان دیدگاه ها و شاخصه هایی که برای توسعه محدوده منطقه یک که در حال تدبیر و بارگزاری هست پرداختند.

📸روابط عمومی شهرداری منطقه یک

تعداد نمایش ها (20)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان