gion

اخبار و رویدادها

شهردار منطقه یک ارومیه گفت: معابر منطقه یک با هدف سهولت در تردد رفت و آمد شهروندان

شهردار منطقه یک ارومیه گفت: معابر منطقه یک با هدف سهولت در تردد رفت و آمد شهروندان

نویسنده: برادران/جمعه, 30 آبان,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کانال اطلاع رسانی منطقه یک, [۱۷.۱۱.۲۰ ۱۴:۱۳]
✅شهردار منطقه یک ارومیه گفت: معابر منطقه یک با هدف سهولت در تردد رفت و آمد شهروندان با توجه به برودت هوا و بارش برف و باران شن ریزی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه ، مهندس رضا جوان کیا با بیان اینکه شن ریزی معابر منطقه یک ارومیه  از خیابان شهرک امیریه و کوچه‌های منشعب ازآن آغاز شده است ، گفت: با بررسی‌های به عمل آمده از تمامی معابر منطقه ، معابری که نیاز به شن‌ریزی دارند، شناسایی شده است.

وی در ادامه با اعلام اینکه ساماندهی تمامی معابر خاکی منطقه یک تا پایان سال جاری تدوام دارد ، بیان کرد: آسفالت و ساماندهی معابر خاکی از اولویت‌های بودجه سال 99 شهرداری منطقه یک بود.

جوان کیا با اشاره به نهضت آسفالت و لکه گیری معابر منطقه یک در سال 99، گفت: بیش از 80 درصد از معابر منطقه طی این مدت لکه گیری و آسفالت شده است. 

وی افزود: روزانه چند گروه سیار و ثابت آسفالت ضمن گشت زنی در سطح منطقه اقدام به لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر می‌کنند.

شهردار منطقه یک ارومیه با بیان اینکه زیباسازی و بهسازی معابر و پیاده روهای سطح منطقه با هدف کمک به رفت و آمد آرام و ایجاد فضای دلنشین شهری صورت می‌گیرد، بیان کرد: تاکنون عملیات پیاده روسازی در خیابان‌های شهرک امیریه ، خیابان کوهسار، منشعبات خیابان سیاح، خیابان شهید قاسم زاده و آزادگان کوی 4 معصومی انجام شده است.

وی در ادامه ایجاد المان‌های شهری، بهسازی معابر وپیاده روهای منطقه و زیباسازی معابر را موجب ایجاد روحیه شاد و مفرح و همچنین تسهیل در پیاده روی همشهریان دانست و از تداوم عملیات اجرایی پیاده روسازی و زیباسازی معابر منطقه یک خبر داد.

شهردار منطقه یک ارومیه استمرار خدمات شهری و زیباسازی معابر و مناسب سازی پیرامونی محیطی منطقه را از برنامه‌های مهم شهرداری منطقه یک برای زیباسازی شهری و آراستگی منطقه ای عنوان کرد.

📸روابط عمومی شهرداری منطقه یک

تعداد نمایش ها (66)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان