gion

اخبار و رویدادها

به مناسبت هفته بسیج از نقاشی دیواری تمثال شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نمای اصلی ساختمان شهرداری منطقه یک رونمایی شد

به مناسبت هفته بسیج از نقاشی دیواری تمثال شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نمای اصلی ساختمان شهرداری منطقه یک رونمایی شد

نویسنده: برادران/جمعه, 07 آذر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

❇️ به مناسبت هفته بسیج از نقاشی دیواری تمثال شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نمای اصلی ساختمان شهرداری منطقه یک رونمایی شد.

🖋 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک: مهندس رضا جوان کیا شهردار منطقه یک ارومیه با اشاره به نقاشی دیواری تمثال شهید سپهبد سلیمانی در نمای اصلی ساختمان شهرداری منطقه یک افزود: شهید حاج‌ قاسم سلیمانی، برای دستیابی به قله‌های پیروزی هم‌زمان با جنگ در عراق و سوریه جهاد گونه حضور یافت و با داعشیان مبارزه کرد و امروز همگان او را نماد مبارزه با تروریسم جهانی می‌شناسند و مردم هر روزه با دیدن این تمثال یاد مجاهدت‌های این شهید بزرگوار خواهند افتاد.
وی با بیان اینکه به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی بیشتر شهروندان با شهدای بزرگوار، نقاشی دیواری مقام و منزلت این شهید بزرگوار، اظهار کرد: برای زنده نگه داشتن یاد شهدا و همچنین ماندگارتر کردن نام سردار اسلام شهید سلیمانی این دیوار نگاره انجام شده است.
جوان کیا افزود: بدون شک شهید سلیمانی چهره ای محبوب و گرامی در بین مردم ایران و خاورمیانه و حتی دیگر ممالک جهان است که عمر گرانبهای خود را در راه مبارزه با استکبار و استبداد و دفاع از آزادی مظلومان صرف کرد.
و همواره عشق به ولایت این شهید والامقام موجب شد تا آن بزرگمرد به امیر و سردار دل‌ها تبدیل شود و این محبوبیت را جهانیان در روز تشییع پیکر شهید نظاره کردند.

📸روابط عمومی شهرداری منطقه یک
https://t.me/

تعداد نمایش ها (53)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان