gion

اخبار و رویدادها

بازدید های میدانی در راستای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی

بازدید های میدانی در راستای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی

نویسنده: برادران/شنبه, 08 خرداد,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

✅بازدید های میدانی در راستای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی 

💢به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک: دکتر ابراهیم صفری شهردار منطقۀ یک به همراه معاون خدمات شهری و مدیران واحدهای عمرانی و روابط عمومی  از سطح حوزه بازدید و برداشتن موانع پیش روی خدمات دهی مناسب و حل مشکلات ترافیکی  شهری ، بر اساس سیاستهای شهرداری را مورد تا کید قرار دادند.

◀️ ابراهیم صفری در این بازدید تلاش برای ارائه خدمات سریع گسترده برای شهروندان و برداشتن موانع ترافیکی در جهت روان سازی عبور و مرور شهروندان را مورد تاکید قرار دادند.

⬅️دکتر ابراهیم صفری افزود: این بازدیدها بر اساس برنامه ریزی برای پیگیری جدی مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان بوده وبازدید میدانی از تمامی محلات، کوچه ها و معابر اصلی سطح حوزه در اولویت اساسی قرار دارد..و به صورت هفتگی در حال اجراست.

وی گفت : بررسی وضعیت شهری به صورت شبانه روزی توسط نیروهای خدمات شهری ، عمرانی ، و روابط عمومی باید سر لوحه باشد ، چرا که نیاز مبرمی برای برداشتن تمامی مشکلات و مسائل حتی کوچک در سطح حوزه منطقه یک می باشد.

دکترصفری در پایان از تداوم بازدید های دوره ای بر اساس ضرورت های ایجادی توسط  معاونین و مدیران منطقه ای خبر داد..

⭕️ "واحد روابط عمومی به صورت بازدیدهای میدانی به بررسی درخواست ها و مشکلات محله ای اهالی پرداخته و خواسته های آنها را جمع آوری و جهت بررسی به واحد معاونت اجرائی و عمرانی شهرداری منطقه یک گزارش می نماید."


📸 روابط عمومی شهرداری منطقه یک
https://t.me/region1urmia

تعداد نمایش ها (20)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان