gion

اخبار و رویدادها

اجرای چندین پروژه جدول کشی و اصلاح جوب و آسفالت ریزی  در سطح منطقه

اجرای چندین پروژه جدول کشی و اصلاح جوب و آسفالت ریزی در سطح منطقه

نویسنده: برادران/جمعه, 30 آبان,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
1/5

❇️اجرای چندین پروژه جدول کشی و اصلاح جوب و آسفالت ریزی  در سطح منطقه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، مهندس فرهاد افتخاری از اجرای عملیات چند پروژه جدول کشی و اصلاح جوب و آسفالت ریزی در سطح منطقه یک خبر داد.
براساس این گزارش مهندس افتخاری اعلام نمود: هم اکنون چندین پروژه همزمان در سطح این منطقه انجام می پذیرد که اجرای عملیات جدول کشی و اصلاح جوب و جداول از جمله این پروژه های عمرانی می باشد.
مهندس افتخاری اظهار داشت : اجرای جوب در شهرک امیریه که از اهمیت بسیار برخوردار است هم اکنون در حال انجام است و این امر باعث روان سازی آبهای این مسیر مخصوصاً در فصل بارندگی می گردد و از ایجاد مشکلات در خصوص گرفتگی آبروها جلو گیری می نماید و همچنین اجرای جوب در کوی فارابی ، آخر خیابان انعام (منشعبات)  نیز در این پروژه قرار می گیرد که اجرای پروژه در این مسیر حائز اهمیت بوده و شهروندان نیز درخواست اصلاح آن را داشتند که خوشبختانه به سرعت اقدام می گردد.
مهندس افتخاری اشاره نمود: این پروژه ها در مدت زمان کم و با سرعت چشمگیری اقدام و امید است  بتوانیم به زودی آنها را به اتمام برسانیم.
مهندس فرهاد افتخاری معاون امور زیربنائی و حمل و نقل شهرداری منطقه یک از اجرای تک جدول به متراژ 898 متر طول، اجرای جوب 460 متر طول  و کانیوو به متراژ 1075 متر طول و همچنین آسفالت زیره (اصلی) به متراژ 30169 متر مربع ، مرمت آسفالت به متراژ 35645 متر مربع و آسفالت رویه به متراژ 29335 مترمربع در خیابان های کوهسار- شفیع پور – مسیر رفت آبشناسان (اسپیرو)- خیابان گلستان بلوار ساوالان –میرداماد کوچه 16- خیابان احمدپور – آخر خیابان انعام- بهاران(طریقت)و.. خبر داد.

📸 روابط عمومی شهرداری منطقه یک

تعداد نمایش ها (78)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان