gion

اخبار منطقه

رضایت مندی شهروندان با اجرای طرح مردم یار

رضایت مندی شهروندان با اجرای طرح مردم یار

رضایت شهروندان از اجرای طرح مردمیار در شهرداری

نویسنده: Anonym/پنجشنبه, 16 مهر,1394/دسته ها: اخبار, اخبار منطقه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزراش روابط عمومی شهرداری منطقه یک;  مهندس عباسی اظهار داشت یکی از مشکلاتی که در شهرداری ها با آن مواجه هستیم حجم بالای مطالبات و پیگیری درخواست های مردمی است.

شهردار منطقه یک با بیان این جمله افزود روزانه شاهد مراجعه حجم وسیع از درخواست های مردمی به شهرداری هستیم به نحوی که مردم جهت پیگیری مطالبات خود به کررات به شهرداری ها مراجعه می نمایند و به دلیل عدم آگاهی از روند اجرای کار و یا چرخه کاری درخواست های خود دچار سردرگمی و بلاتکلیفی می گردند.این موضوع علاوه بر ایجاد ترافیک کاری موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم می سازد.

مهندس عباسی افزود شهرداری ارومیه علاوه بر توجه به اجرای پروژه های کلان عمرانی توجه ویژه ای نیز به درخواست های مردمی دارد زیرا که مردم  در بخش مدیریت شهری به جزئیات و بخشهایی که در زندگی روزمره خود با آن مواجه هستند، توجه بیشتری دارند.در همین راستا درشهرداری منطقه یک طی یک سال اخیر اقدام به راه اندازی واحد مردم یاری نموده است تا علاوه بر پیگیری مطالبات مردمی ،بروکراسی اداری را نیز کاسته ودر راستای رسیدن شهروندان به درخواست های خود سرعت عمل بیشتری ببخشد و از مراجعه مکرر آنان به شهرداری بکاهد. بدین ترتیب مردم نیز همواره می توانند در هر لحظه از روند درخواست های خود باخبر بوده و از طریق واحد مردم یاری کسب اطلاع نمایند. 

تعداد نمایش ها (650)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان