gion

اخبار و رویداد مسابقات ورزشی

 وحید عباسی شهردار منطقه یک: دومین دوره المپیاد محلات را با شکوه بیشتری برگزار می کنیم

وحید عباسی شهردار منطقه یک: دومین دوره المپیاد محلات را با شکوه بیشتری برگزار می کنیم

نویسنده: Anonym/چهارشنبه, 24 تیر,1394/دسته ها: اخبار, مسابقات ورزشی

رتبه بندی این مطلب:
5/0

وحید عباسی با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره المپیاد محلات ارومیه اظهار داشت: اولین دوره المپیاد محلات منطقه یک شهرداری با همت شهرداری منطقه یک و در دو رشته فوتسال و والیبال برگزار شد.

وی افزود: در رشته فوتسال که در رده سنی نونهالان زیر 13 سال برگزار شد 28 تیم در 4 گروه 4تیمی و 4 گروه 3 تیمی به رقابت با یکدیگر پرداختند که پس از برگزاری 56 بازی تیم شاپرک ارومیه به عنوان قهرمانی دست یافت.

عباسی تصریح کرد: تیم های اروم اسپور و علامه طباطبایی نیز به ترتیب به مقام های دوم و سوم مسابقات فوتسال المپیاد محلات دست یافتند.

شهردار منطقه یک ارومیه به تیم های حاضر در مسابقات والیبال المپیاد محلات نیز اشاره ای کرد و افزود: در رقابت های والیبال نیز 28 تیم شرکت کرده بودند که در 4 گروه 

4تیمی و 4گروه 3تیمی رقابت های خود را پیگیری کردند که در نهایت تیم شهید نوری بعنوان قهرمانی دست یافت، تیم شهدای شهرداری منطقه یک دوم شد و جوانان آل یاسین بعنوان سومی اکتفا کرد و گفتنی است این رقابت ها نیز در رده سنی جوانان زیر 18 سال برگزار شد.

عباسی به برگزاری بدون مشکل المپیاد محلات اشاره کرد و افزود: این رقابت ها در مدت 24روز برگزاری بدون هیچ مشکلی برگزار شد و الحمدالله هیچ مشکل حادی که مسابقات را تحت الشعاع قرار دهد به وجود نیامد.

شهردار منطقه یک ارومیه گفت: این رقابت ها از 1 تیرماه لغایت 23 تیر در سالن بهزیستی ارومیه و با حضور 56 تیم و با شرکت 600ورزشکار و مربی برگزار شد.

تعداد نمایش ها (835)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان