gion

اخبار و رویداد مسابقات ورزشی

همایش پیاده روی بانوان شهرداری منطقه یک ارومیه برگزار شد.

همایش پیاده روی بانوان شهرداری منطقه یک ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Anonym/ﺳﻪشنبه, 24 شهریور,1394/دسته ها: اخبار, مسابقات ورزشی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، حرکت و تلاش یکی از ویژگی‌های حیات انسان دارای انگیزه و عاملی برای رشد سلامت و نشاط اوست .

انسان‌های نیازمند حرکت، ناگزیر به تلاش و کوشش هستند و عدم تحرک، نه تنها موجب توقف رشد بلکه سبب افسردگی روحی، بروز رفتارهای ناهنجار و از دست رفتن شور و نشاط زندگی می‌گردد و در این میان توجه به ورزش و سلامت بانوان در راستای تقویت بنیان خانواده از اهمیت بسزایی برخوردار است. از این رو شهرداری منطقه یک همسو با فعالیت های گسترده عمرانی و خدماتی توجه ویژه ای به امورات فرهنگی و ارتقا نشاط اجتماعی دارد.

بر همین اساس برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در سه رشته پیاده روی ،پرتاب دارت و طناب کشی در دستور کار این شهرداری قرار دارد.وحید عباسی شهردار منطقه یک ارومیه ضمن بیان این مطلب افزود مسابقه پیاده روی بانوان سطح حوزه شهرداری منطقه یک در پارک گللر باغی برگزار و با استقبال خوبی همراه بود. و مسابقات پرتاب دارت و طناب کشی نیز از امروز در حال برگزاری می باشد.

عباسی اظهار داشت همایش پیاده روی با حضور ۶۰۰ نفر از بانوان برگزار و شرکت کنندگان پس از طی مسیر رفت و برگشت در پارک گوللر باغی در قرعه کشی شرکت نموده و به ۱۰ نفر به قید قرعه کشی جوایز نفیسی اهدا گردید.

همچنین ارائه مشاوره رایگان سلامت و تغذیه و مشاور خانواده از دیگر اقدامات قابل ذکر در این همایش بود. شهردار منطقه یک افزود هدف از برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی در شهرداری افزایش نگرش مثبت شهروندان نسبت به عملکرد شهرداری وآشنائی با حقوق و وظایف متقابل آنان ،تلاش در جهت همگانی نمودن ورزش،توسعه و گسترش ورزش همگانی در سطح مناطق و محلات شهری ، بهینه سازی اوقات فراغت،پیشگیری از آسیب های اجتماعی و افزایش سلامت و نشاط روحی و اجتماعی همشهریان عزیز می باشد.

همچنین در این برنامه خانم تاجفر ، مدیر کل امور خانواده و بانوان استانداری طی سحنرانی ضمن تقدیر از توجه ویژه شهرداری به بانوان و سلامت بنیان خانواده به نقش بسزای بانوان در تربیت و رشد جامعه از نهان خانواده اشاره نمود و توجه به ورزش همگانی بانوان را از اهم فعالیت ها و برنامه های پیش رو نام برد.

یادآور می شود پیش تر اولین دوره المپیاد ورزشی محلات شهرداری منطقه یک ارومیه ماه گذشته با حضور ۶۰۰ ورزشکار در قالب ۵۶ تیم در دو رشته والیبال و فوتسال برگزار و با استقبال گسترده ایی همراه بوده است.

 

تعداد نمایش ها (792)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان