gion

اخبار و رویداد مسابقات ورزشی

عباسی شهردار منطقه 1 ارومیه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه از برگزاری اولین دوره مسابقات المپیاد ورزشی محلات در ارومیه خبر داد.

عباسی شهردار منطقه 1 ارومیه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه از برگزاری اولین دوره مسابقات المپیاد ورزشی محلات در ارومیه خبر داد.

نویسنده: Anonym/دوشنبه, 01 تیر,1394/دسته ها: اخبار, مسابقات ورزشی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

وحید عباسی شهردار منطقه یک ارومیه میزبان خبرنگاران رسانه های جمعی برای تبیین برنامه های اولین دوره المپیاد ورزشی محلات بود. خبرنگارانی از خبرگزاری ها، سایت های خبری و نشریات محلی در این نشست خبری 60دقیقه ای حضور داشتند که آن را اینگونه انعکاس خبری دادند.

خبرآنلاین نوشت:

عباسی شهردار منطقه 1 ارومیه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه از برگزاری اولین دوره مسابقات المپیاد ورزشی محلات در ارومیه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ، وحید عباسی در نشست مطبوعاتی در مورد برگزاری اولین دوره مسابقات المپیاد محلات در سطح ایران در شهر ارومیه خبر داد و گفت : این مسابقات با حضور نزدیک به 600 ورزشکار در قالب 50 تیم در دو رشته فوتسال و والیبال در دو رده سنی برگزار خواهد شد.

این مسابقات به منظور پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و همچنین کشف استعداد های بالقوه در این دو رشته و معرفی آنها به باشگاه ها برگزار میشود که به این منظور کمیته ای ویژه برای کشف استعدادها تشکیل شده است و قرار است از تیم های برتر هم تجلیل شود.

شهردار منطقه 1 برگزاری این مسابقات با شیوه مدیریت بدون پول و با استفاده از جذب اسپانسرها ، بدون استفاده از منابع شهرداری گفت و عنوان کرد کل مسابقات با هزینه ای کمتر از 30 میلیون با تامین اعتبار از پیمانکاران و انبوه سازان انجام میشود.

مسابقات المپیاد محلات منطقه 1 با حضور نوجوانان و جوانان رده های سنی در سالن بهزیستی واقع در خیابان سعدی از روز یکشنبه 31 خرداد ماه آغاز میشود و مسابقات فوتسال با عنوان جام رمضان و در رده سنی زیر 14 سال روز 8 تیر به پایان می رسد و مسابقات والیبال با نام جام آزادگان بعد از پایان مسابقات فوتسال آغاز میشود.

عباسی در پایان از کاهش 40 درصدی پروانه صادره و رکود شدید در این بخش  و احداث سالن 4000 متری چند منظوره به منظور مدیریت بحران و همچنین برگزاری مسابقات ورزشی در این منطقه با  اعتبار بیش از چهار میلیارد خبر داد.

 

 

آینانیوز تصریح کرد:

شهردار منطقه 1 اورمیه اولین المپیاده ورزشی مناطق شهرداری را کلید زد.

به گزارش آینانیوز، وحید عباسی در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران رسانه های گروهی از آغاز به کار نخستین المپیاد ورزشی نونهالان و نوجوانان پسر شهروندان منطقه یک شهرداری خبر داد.
به گفته وی این المپیاد در دو رشته فوتسال و والیبال با گردهمایی بیش از 600 ورزشکار برگزار خواهد شد.
شرکت کنندگان در اولین المپیاد ورزشی منطقه یک شهرداری در دو رشته فوتسال با عنوان جام رمضان و در رشته والیبال تحت عنوان جام آزادگان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
اولین المپیاد ورزشی نونهالان و نوجوانان منطقه یک شهرداری اورمیه با عنوان یادواره شهدای غواص، عصور روز یکشنبه 31 خردادماه با برگزاری آئینی رسمی با حضور مقامات و مسئولین شهری و استانی کار خود را آغاز می کند.
به گفته عباسی مسابقات فوتسال این المپیاد برای رده های سنی زیر14 سال و مسابقات والیبال در رده سنی زیر18 سال برگزار می شود.
بازی های این المپیاد درسالن بهزیستی شهرستان اورمیه برگزار شده و مسابقات فوتسال طی 8 روز و هر روز 12 بازی در این سالن انجام خواهد گرفت.
شهردار منطقه یک اورمیه با اعلام اینکه برای برگزاری این المپیاد از منابع داخلی شهرداری استفاده نکرده و هزینه های آن برعهده اسپانسرهاست ابراز امیدواری کرد از سال آینده دیگر مناطق شهرداری نیز به این طرح مهم بپیوندند و برگزار کننده المپیادهای ورزشی در مناطق تحت پوشش خود باشند.
او گفت که شرکت کنندگان در این المپیاد از سوی مربیان استعدادیاب ارزیابی شده و نفرات برگزیده در اختیار آکادمی باشگاه شهرداری اورمیه قرار خواهند گرفت.

***********************

پانا انعکاس داد:

اولین دوره مسابقات جام رمضان و جام آزادگان در منطقه یک ارومیه برگزار می شود.

شهردار منطقه یک ارومیه از برگزاری مسابقات جام رمضان و جام آزادگان در دو رشته والیبال و فوتسال در سطح حوزه شهرداری منطقه یک در راستای طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستانی خبر داد.

«وحید عباسی» با اشاره به آغازبرگزاری مسابقات، گفت: زمان شروع مسابقات فوتسال جام رمضان، 30 خرداد و شروع مسابقات والیبال جام آزادگان اول مرداد سال جاری خواهد بود.

وی شرایط سنی ثبت نام کنندگان در مسابقات والیبال جام آزادگان را متولدین 1376 به بالا و مسابقات فوتسال را متولدین 1381 به بالا عنوان کرد و افزود به تیم های برتر هر دوره جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا خواهد گردید.

***********************

خبرگزاری فارس پوشش داد

وحید عباسی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی در مورد برگزاری اولین دوره مسابقات المپیاد محلات در ارومیه اظهار داشت: اوقات فراغت در تابستان گاهی به دلیل عدم هدف‌گذاری صحیح به معضلی برای خانواده‌ها تبدیل می‌شود و گه‌گاه زاید به نظر می‌رسد.

وی افزود: یکی از سیاست‌های شهرداری ارومیه برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت نوجوانان بوده و تدارک برنامه‌های فرهنگی و ورزشی از آن جمله است.

عباسی گفت: در راستای همین برنامه‌ریزی، شهردار منطقه یک ارومیه برای نخستین‌بار اقدام به برگزاری اولین دوره مسابقات المپیاد ورزشی محلات در ارومیه کرده است.

شهردار منطقه یک ارومیه ادامه داد: این المپیاد با حضور 600 نونهال و نوجوان از سراسر محلات منطقه یک ارومیه در قالب 50 تیم برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: مسابقات در دو رشته فوتسال و والیبال و در دو گروه سنی در قالب دو جام با عنوان‌های جام آزادگان و جام رمضان برگزار می‌شود.

عباسی اذعان کرد: علاوه بر پر کردن اوقات فراغت نوجوانان، کشف استعدادهای بالقوه و بالفعل کردن آنها و معرفی به باشگاه‌ها از دیگر اهداف برگزاری این المپیاد است.

شهردار منطقه یک ارومیه خاطرنشان کرد: برگزاری این مسابقات با شیوه مدیریت بدون پول و با استفاده از جذب اسپانسرها، بدون استفاده از منابع شهرداری برگزار می‌شود و تمام مسابقات با هزینه‌ای کمتر از 30 میلیون با تامین اعتبار از پیمانکاران و انبوه‌سازان انجام می‌شود.

وی اظهار داشت: شهرداری منطقه یک در سال 94 در نظر دارد پنج سالن ورزشی را افتتاح کند که سه مورد از این پروژه‌ها در شش ماه اول به اتمام خواهد رسید.

مسابقات المپیاد محلات منطقه یک با حضور نونهالان و نوجوانان در سالن بهزیستی واقع در خیابان سعدی از امروز آغاز می‌شود و مسابقات فوتسال با عنوان جام رمضان و در رده سنی زیر 14 سال روز 8 تیر به پایان می‌رسد و مسابقات والیبال با نام جام آزادگان بعد از پایان مسابقات فوتسال آغاز می‌شود

تعداد نمایش ها (895)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان