gion

اخبار و رویداد مسابقات ورزشی

استقبال پرشور از مسابقات تیراندازی

استقبال پرشور از مسابقات تیراندازی

تا کنون بیش از 1200 نفر در مسابقات تیر اندازی ثبت کرده اند

نویسنده: Anonym/ﺳﻪشنبه, 29 دی,1394/دسته ها: اخبار, اخبار منطقه, مسابقات ورزشی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه یک از ثبت نام بیش از 1200 نفر در مسابقات تیر اندازی سطح محلات و پایگاه های بسیج حوزه 4 سطح شهرداری منطقه یک خبر داد.


فرشید ظفری با بیان این جمله افزود:مسابقات تیر اندازی سطح محلات و پایگاه های بسیج حوزه 4 سطح منطقه یک شهرداری ارومیه  که به مناسبت ایام ا... دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین گرانی داشت یاد و خاطره شهید نمر باقر النمر با مشارکت شهرداری ارومیه و ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه بر گزار می گردد با استقبال پر شوری در ثبت نام مواجه شد بطوری که بیش از 1200 نفر تا کنون در 10 پایگاه تعیین  شده با تکمیل فرم های مربوطه نام نویسی نموده اند.


مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه یک اظهار داشت بر همین اساس روز جمعه دوم بهمن مراسمی تحت عنوان افتتاحییه مسابقات تیراندازی و گرامی داشت حماسه دوم بهمن راس ساعت 18 در مسجد امام خمینی (ره) خیابان بهداری با حضور شهردار محترم ارومیه و فرماندهی محترم سپاه ارومیه برگزار خواهد گردید لذا از عموم علاقه مندان و ثبت نام کنندگان در مسابقات دعوت به عمل می آورد جهت کسب اطلاع از نحوه برگزاری مسابقات در این مراسم حضور بهم رسانند.

تعداد نمایش ها (668)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان