اخبار و رویدادها

اجرای گسترده طرح استقبال و اسکان مسافران نوروزی برای اولین بار در سطح شهر داری منطقه یک با مشارکت آموزش و پرورش

اجرای گسترده طرح استقبال و اسکان مسافران نوروزی برای اولین بار در سطح شهر داری منطقه یک با مشارکت آموزش و پرورش

شهردار منطقه یک از اجرای طرح استقبال و اسکان مسافران نوروزی خبر داد.

نویسنده: region1editor/جمعه, 20 اسفند,1395/دسته ها: اخبار, اخبار منطقه

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی ، وحید عباسی شهردار منطقه یک اظهار داشت : ارومیه شهر زیبایی هاست و همه ساله شاهد ورود خیل عظیمی از مسافران نوروزی به این خطه می باشیم لذا می بایست امکانات و اقدامات درخور شهر ارومیه به مسافران عزیز ارائه گردد تا نام ارومیه تداعی ایام خوش برایشان باشد.
عباسی گفت : با توجه به بافت غالب شهرداری منطقه یک که شامل شهرک ها و فضاهای گردشگری می باشد لاجرم مسیر تردد مسافران خواهد بود از این رو  برنامه ویژه ای در این راستا اتخاذ نموده ایم.
عمده خدمات نوروزی شهرداری منطقه یک لکه گیری معابر اصلی و شن ریزی معابر خاکی جهت تسهیل در عبور مرور شهروندان و مسافران نوروزی می باشد . از طرفی شهرداری منطقه یک با مشارکت در طرح ستاد استقبال از مسافران و اسکان نوروزی آنان با آموزش و پرورش تعامل داشته و اقدامات گسترده ای در این خصوص در نظر گرفته است.
شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد : طی جلسات مشترک برگزار شده با ستاد اسکان آموزش و پرورش ، شهرداری منطقه یک با اجرای مشترک طرح ستاد استقبال و اسکان مسافران نوروزی برای اولین بار تدابیر ویژه برای مسافران نوروزی در نظر دارد.
وی گفت 8 محل از 16 محل اسکان در محدوده شهرداری منطقه یک قرار دارد و شهرداری منطقه یک با راهنمایی مسافران و استقبال از آنان با نقل و سوغات ارومیه در ورودی های سطح منطقه و بسترسازی سطح مدارس این طرح و همچنین توزیع بروشورهای راهنمای گردشگری شهر ارومیه که شامل معرفی مراکز دیدنی ، پارک ها و مراکز خرید به همراه نقشه معابر شهری و جاده های استان است ، تلاش دارد خاطره خوبی از این شهر در اذهان مسافران نوروزی پدید آورد.

 

تعداد نمایش ها (113)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان